Наша сторінка

Наш канал

Galactic – перше кліматичне обладнання для української погоди

Galactic

Galactic – перший в Україні бренд кондиціонерів, що адаптовані під українські погодні умови. Україна розташована у 4-х кліматичних регіонах, що суттєво відрізняються один від одного. Ми звернули увагу, що лемкові з Івано-Франківської області, одеситу з Дерибасівської та киянину в умовах мегаполісу потрібні різні кліматичні системи для створення комфортної температури вдома та на роботі. Крім того обладнання, розраховане на український клімат має витримувати різку зміну температур та вологості. Тому ми запросили до співпраці інженерів з 20-річним досвідом і створили бренд, що знає про мікроклімат у приміщеннях все та прагне зробити життя українців комфортним.

Чим ми корисні

У нас ви можете придбати кондиціонери для дому, офісу або промислового приміщення. Наші консультанти допоможуть індивідуально обрати необхідне обладнання. Все що треба – сказати нам, для якого приміщення вам потрібен кондиціонер і в якому регіоні ви мешкаєте.

Ми надаємо кваліфіковану гарантійну сервісну підтримку. А також знімаємо відео огляди, щоб вам було легко користуватися нашими кліматичними системами.

 

Наші особливості

  1. Обладнання розраховано на український клімат.
  2. Зручно придбати. Наші кліматичні системи можна придбати по всій території України. Ми працюємо з партнерською мережею, тому ви можете придбати наші кондиціонери майже у кожному регіоні країни, окрім тимчасово окупованих територій.
  3. Гарантія якості. Кліматичне обладнання Galactic роблять на великих фабриках Італії, Туреччини та Китаю. Воно відповідає міжнародним стандартам якості.

Наша місія

Ми робимо життя українців комфортнішим. Неважливо де ви знаходитесь, в дома із сім’єю, на роботі, в супермаркеті в черзі на касу, державній установі – ми впевнені, ви не повинні турбуватись про температуру повітря в приміщенні. Про це піклуємось ми.

Допомагаємо підібрати оптимальне обладнання для вашого ідеального мікроклімату.

Живіть комфортно з Galactic!

Назад
×